“Bilimsel araştırmalara büyük önem veriyoruz”

Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şube Başkanı Ender Kelleci’yi ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Eskişehir 18.07.2018, 15:58
“Bilimsel araştırmalara büyük önem veriyoruz”
banner11

Kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları olan odalarla ve sivil toplum kuruluşları ile istişareye önem verdiklerini bildiren Vali Çakacak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Eskişehir’in yararına yapılması gereken çalışmalarda kendilerine yardımcı olan herkese teşekkür eden Vali Çakacak, günümüzde enerjinin çok önemli olduğunu söyledi. Yenilenebilir enerji kaynakları bakımından ülkemizin zengin bir konumda olduğunu açıklayan Vali Çakacak, Türkiye’nin daha çok kalkınmasına ve gelişmesine katkı sağlayacak bilimsel araştırmalara büyük önem verdiklerini ifade etti. 

Konuşmasının sonunda Vali Çakacak, Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şube Başkanı Kelleci’ye ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi. 

Ziyarette konuşan Başkan Kelleci ise, gerçekleştirmeye çalıştıkları projeler hakkında Vali Çakacak’a bilgi verdi. Kelleci, çözüm gerektiren konularda Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi olarak üstlerine düşen görevi yapmaya hazır olduklarını da bildirdi. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@