Bayram öncesi denetimler sıklaştırıldı

Tepebaşı Belediyesi Eskişehirlilerin daha kaliteli şartlarda hizmet alması amacıyla, şehir merkezinde faaliyet gösteren berber ve kuaförler ile güzellik merkezlerinde denetim çalışması gerçekleştirdi.

ESKİŞEHİR 26.07.2020, 11:42
Bayram öncesi denetimler sıklaştırıldı
banner11

Tepebaşı Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde yoğunlaşan berber, kuaför ve güzellik merkezlerinde yürüttüğü denetleme çalışmalarına devam ediyor.

Halk sağlığının korunması amacıyla gerçekleştirilen denetleme çalışmalarında işletmeler; sağlık koşullarına uygunluk, çalışma belgelerinin olup olmadığı, iş yeri açma ve çalıştırma yönetmeliğine uygunluk, hijyen ve steril şartlarına uygunluk ile koronavirüse karşı tedbirlerin uygunluğu açısından kontrol edildi. Belediye ekipleri, işletmeci ve çalışanlara, iş yoğunluğunun yaşandığı günlerde kuralların ihlal edilmemesi için ayrıca özen göstermeleri için uyarıda bulundu.

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, vatandaşların ruhsatlı ve kayıtlı işletmelerden hizmet almalarının önemine vurgu yaptı. Kent halkı, herhangi bir olumsuz durumda ise 444 44 26 numaralı Mavi Masa istek ve şikayet hattından yetkililere ulaşabilecek.

Yorumlar (0)
21
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@