Batıkent Mahallesi’nde su hattı yenilendi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(ESKİ), Tepebaşı ilçesi Batıkent Mahallesi Şehit Bülent Kasapoğlu Sokakta içme ve kullanma suyu hat yenileme çalışmalarını tamamladı.

Eskişehir 16.07.2021, 13:47
Batıkent Mahallesi’nde su hattı yenilendi
banner11

ESKİ ekipleri, Tepebaşı ilçesi Batıkent Mahallesi Şehit Bülent Kasapoğlu Sokakta içme ve kullanma suyu hat yenileme çalışmalarını tamamladı. Zamanla ekonomik ömrünü yitirmiş olan ve sık arıza vererek su kaybına neden olan içme ve kullanma suyu hatlarında hummalı bir çalışma sürdüren ESKİ, vatandaşların daha rahat ve sağlıklı bir şekilde su ihtiyacını karşılaması için çalışmalarına devam ettiğini açıkladı.

ESKİ ekipleri, Şehit Bülent Kasapoğlu sokakta içme ve kullanma suyu hattını yenileyerek abone bağlantılarını da sağladı. Batıkent Mahallesi Muhtarı Derya Can, yapılan çalışmalardan dolayı Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen ve ESKİ ekiplerine teşekkür etti. Can, ‘‘Mahallemizde Şehit Bülent Kasapoğlu sokakta uzun süredir yaşanan sorunumuz ESKİ’ye müracaatımız ile çözüldü. Yapılan çalışmalar ile sokağımızın içme ve kullanma suyu hat yenileme çalışması çok kısa bir sürede tamamlandı’’ dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@