Başkanlardan Vali Ayyıldız’a “Hayırlı Olsun” ziyareti

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ve Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt görevine yeni başlayan Vali Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret ederek, “Hayırlı olsun” dileklerinde bulundular.

Eskişehir 22.06.2020, 18:07
Başkanlardan Vali Ayyıldız’a “Hayırlı Olsun” ziyareti
banner11

Eskişehir’de yaşayan insanların yaşamlarını kolaylaştıracak ve yaşam kalitesini artıracak çalışmaları hep birlikte yapmak istediklerini kaydeden Vali Ayyıldız; Eskişehir’i bulunduğu yerden daha iyi bir konuma taşıma noktasında şehrin tüm dinamikleriyle birlikte çaba gösterilmesi gerektiğini dile getirdi.

Nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Ayyıldız; Valiliğin koordinasyonunda, kamu kurum ve kuruluşları, yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşlarıyla uyum içerisinde çalışmak istediklerini belirterek, iyi niyet dileklerini ileten Başkan Büyükerşen, Başkan Ataç ve Başkan Kurt’a teşekkür etti.

Vali Ayyıldız’ı Eskişehir’de görmekten büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Başkan Büyükerşen, Başkan Ataç ve Başkan Kurt ise Vali Ayyıldız’a yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, çalışmalarında başarılar dilediler.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@