Başkan Nadir Küpeli’nin Ramazan Bayramı mesajı

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı

Eskişehir 21.05.2020, 14:16
Başkan Nadir Küpeli’nin Ramazan Bayramı mesajı
banner11

Eskişehir iş ilanları için tıklayın

Başkan Küpeli mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bayramlar, milletçe birlik ve beraberliğin, dayanışmanın en güzel örneğinin yaşandığı dostluk ve kardeşlik bağlarının pekiştirildiği, müstesna günlerdir. Ancak bu bayramı, diğer bayramlardan farklı olarak Covid-19 salgını nedeniyle getirilen sokağa çıkma yasağından dolayı evimizde kutlayacağız. Her ne kadar yan yana olamasak da anne, babalarımızı, akrabalarımızı, dostlarımızı ve komşularımızı unutmayalım. Dijital dünyanın bize sunduğu imkanları kullanarak yanlarında olduğumuzu hatırlatalım.

Yüzyıllardır karşılaştığı zorlukları, kederde ve kıvançta bir ve beraber olarak aşmış, bu birlik ve beraberlik duygusuyla ülkemizin temelini inşa eden millet olarak en kısa zamanda aydınlık ve daha güzel günlere çok yakında erişeceğimize yürekten inanalım.

Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, hayatımıza sevgi, saygı, dayanışma ve hoşgörü duygularını egemen kıldığımız sürece, daha güzel günlere hep birlikte ulaşacağımıza inancım da tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın şehrimize, ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, milletimizin Ramazan Bayramı’nı kutlarım.”

 

Yorumlar (0)
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@