Başkan Küpeli’den 1 Mayıs mesajı

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla açıklama yapan Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli “Covid-19 salgını nedeniyle zor bir dönemden geçtiğimiz bugünlerde, her zaman emeğin ve alın terinin korunmasının yanında olduk. Sanayi çalışanlarımızın 1 Mayıs’ını kutlarken, inşallah hep birlikte çalışarak ve üreterek bu zor günleri de geçireceğiz” dedi.

ESKİŞEHİR 29.04.2020, 16:36
Başkan Küpeli’den 1 Mayıs mesajı
banner11
banner223

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü sebebiyle bir mesaj yayımladı. Çalışmanın, alın teriyle kazanmanın ve üretmenin sosyal hayatımızda ve dinimizde en çok önem verilen konuların başında geldiğini belirten Küpeli, “İnsan emeğine ve çalışan haklarına saygı, çağdaş dünyanın ve demokratik kültürün vazgeçilmez bir parçası olup, çalışma hayatının daha iyi standartlara kavuşturulması toplumsal refahın vazgeçilmez bir unsurudur. Bunun yanında yüce dinimizde insanın çalışmasına, emeğe, alın terine ve insanın çalıştığının karşılığının tam olarak verilmesine büyük önem atfetmiştir” diye konuştu.

Başkan Küpeli, “Koranavirüs salgını nedeniyle ekonomik koşullar bakımında Dünya ve Türkiye olarak zor bir dönem geçiriyor olsak da, bu zor dönemi yine işverenler ve işçiler olarak gece gündüz hep beraber çalışarak, devletimizin desteği ve gücüyle hep birlikte aşacağız. Bu kapsamda Eskişehir OSB’de faaliyet gösteren 540 işletmedeki 44 bini aşkın çalışanımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü en içten dileklerimle kutluyorum” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@