Başkan Küpeli'den Ramazan Bayramı mesajı

Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli, “Koronavirüs salgını sebebi nedeniyle bu senede maalesef Ramazan Bayramı'nı sevdiklerimizden ayrı geçirecek olsak da milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, sevgi, saygı, dayanışma ve hoşgörü duygularını egemen kıldığımız sürece, daha nice bayramlara erişeceğiz” dedi.

Eskişehir 11.05.2021, 14:53
Başkan Küpeli'den Ramazan Bayramı mesajı
banner11

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Başkan Küpeli mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bayramlar, milletçe birlik ve beraberliğin, dayanışmanın en güzel örneğinin yaşandığı dostluk ve kardeşlik bağlarının pekiştirildiği, müstesna günlerdir. Tüm dünyanın mücadele ettiği koronavirüs salgını sebebi nedeniyle bu senede maalesef Ramazan Bayramı'nı sevdiklerimizden ayrı geçireceğiz. Ancak bizler, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, hayatımıza sevgi, saygı, dayanışma ve hoşgörü duygularını egemen kıldığımız sürece, inşallah hep beraber emin adımlarla daha nice bayramlara erişeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın şehrimize, ülkemize, İslam alemine, Müslümanlara ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, milletimizin Ramazan Bayramı’nı kutlarım.”

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@