Başkan Çalışkan, STK temsilcileriyle bir araya geldi

AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, parti binasında düzenlenen kahvaltı programında Eskişehir Esnaf Kooperatifleri temsilcileri ile bir araya geldi.

Eskişehir 21.02.2020, 16:58
Başkan Çalışkan, STK temsilcileriyle bir araya geldi
banner11

İl binasında düzenlenen ve İl Başkan Yardımcılarının da katıldığı programa; Tornacılar ve Oto Tamircileri Odası Başkanı Adnan Karamanlı ile Yönetim Kurulu üyeleri; Yücel Özer, Abdülkadir Acar, Ahmet Yaşar Öztürk, TEKSAN Sanayii Sitesi Başkanı Ramazan Karamanlı ile Yönetim Kurulu üyeleri Nazif Doğrul, Ahmet Karakaya, EMKO Sanayi Sitesi Başkanı Ahmet Yıldız ile Engin Şahin, Erol Demiral ve Yunusemre Kobi Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Güleryüz katıldı.

Toplantıda şehir gündeminin yanı sıra, birlik ve beraberliğin öneminden bahsedilerek uyum içinde yapılan çalışmaların başarı getireceği konuşuldu. Düzenlenen programdan memnuniyetlerini dile getiren STK Temsilcileri, Başkan Çalışkan’a yıllardır çözülmeyen Küçük Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüm Projesi sorunu ile talep ve önerilerini ileterek, merkezi hükümet ve yerel yönetimler noktasında çözüm isteklerini dile getirdiler.

Konuşmasına programa katılan STK temsilcilerine teşekkür ederek başlayan AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Eskişehir’in gelişmesi ve kalkınması için uyum içinde çalışılması gerektiğini söyledi. Bu bağlamda STK temsilcileriyle sık sık bir araya geldiklerini belirten Çalışkan, sözlerine şöyle devam etti: “Bugün Esnaf Kooperatifleri temsilcilerimizle bir araya gelerek fikir alışverişlerinde bulunduk. 21. yüzyılda olmamıza rağmen maalesef şehrimizin göz bebeği Odunpazarı ilçemizde hala yol, yerleşim, alt yapı ve planlama konusunda hemşehrilerimiz dertli. Odunpazarı ilçemizde çözülemeyen Küçük Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüm Projesi gerçeği de bu sıkıntılardan sadece bir tanesi. Hemşehrilerimizin sıkıntılarını gidermeye yönelik projeler ne yazık ki sadece seçim zamanları gündeme geliyor. Birilerinin aklına seçim öncesi gelen projelerle hemşehrilerimizin daha fazla mağdur edilmesine müsaade etmek istemiyoruz.”

Yorumlar (0)
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@