Başkan Ayrancı’dan kamu kurumlarına ziyaret

Geçtiğimiz haftalarda Cumhuriyet Halk Partisi’nin İlçe Başkanlık seçimiyle yeni göreve gelen İsmet Ayrancı ve yönetimi, Seyitgazi ve mahallelerindeki kamu kurum kuruluşlarına ve sivil toplum kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştiriyor.

Eskişehir 26.10.2021, 12:21
Başkan Ayrancı’dan kamu kurumlarına ziyaret
banner11

Yaptığı ziyaretlerde kapsamında ilk olarak Seyitgazi Kaymakamı Kutsal Baytak ve sonrasında Belediye Başkanı Uğur Tepe’yi makamında ziyaret eden CHP İlçe Başkanı İsmet Ayrancı, "Göreve geldiğimizde ilk ziyaretimizi Seyitgazi Kaymakamımız Kutsal Baytak’ı ziyaret ederek gerçekleştirdik. Sonrasında Seyitgazi Belediye Başkanımız Uğur Tepe’yi makamında ziyaret ettik. Yaptığımız ziyarette memleketimiz sorunları hakkında fikir alışverişlerinde bulunduk Seyitgazi Kaymakamımız Kutsal Baytak’a ve Belediye Başkanımız Uğur Tepe’ye ilçemize kattıkları için şahsım ve yönetimim adına teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

CHP İlçe Başkanı İsmet Ayrancı ziyaretlerine İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kızılay Seyitgazi Başkanlığı ve diğer kurum ziyaretleriyle devam etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@