Başkan Ataç’tan Yıldıztepe Kooperatifi’ne ziyaret

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Yıldıztepe Kooperatifi’ni ziyaret ederken, “Tepebaşı Belediyesi olarak kooperatifçiliğin önemine inanıyor ve desteklemeye devam ediyoruz” dedi.

Eskişehir 07.07.2020, 15:48
Başkan Ataç’tan Yıldıztepe Kooperatifi’ne ziyaret
banner11

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir’de faaliyet gösteren kooperatiflerin temsilcileri ile temaslarını sürdürüyor.

Başkan Ataç son olarak Yıldıztepe İşletme Kooperatifi Yönetim Kurulunun daveti üzerine kooperatife ziyarette bulundu. Ziyarette kurucu üyeler adına Hüseyin Barış ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Ataç’a kooperatif faaliyetlerine ilişkin bilgiler verdi. Hüseyin Barış, “Açıldığımız günden bu yana bizlerden desteğini esirgemeyen Tepebaşı Belediye Başkanımız Ahmet Ataç’a çok teşekkür ediyoruz, bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Ahmet Başkanımız ile yerel üreticilerimiz ile nasıl çalışmalar yapabiliriz diye görüş alışverişinde bulunduk. Yerel üreticilerimizden alarak, halkımıza birinci elden ulaştırmayı hedefliyoruz. Eskişehirli yerel üreticilerin değerini yükseltmek, belediyelerimiz ile halkımız ile yakın ilişkiler içinde olmak istiyoruz. Yıldıztepe Kooperatifi; demokratik, çoğulcu, şeffaf, katılımcı, çevreci bir kooperatif. Bu ziyaretinden dolayı Ahmet Ataç Başkanımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmasında kooperatifçiliğin önemine değinen Başkan Ataç ise “Tamamen doğal ürünlerin halka sunulduğu bu güzel kooperatifi ziyaret etmek mutluluk verici. Şehirlerimizde bu tür kooperatiflerin faaliyet göstermesi çok önemli. Burasının yaşatılması da tüm halkımızın sorumluluğu diyebilirim. Bu sayede uzun ömürlü kooperatifler ile vatandaşımız en kaliteli ürüne ulaşmış olur. Tepebaşı Belediyesi olarak kooperatifçiliğin önemine inanıyor ve desteklemeye devam ediyoruz. Son olarak sokak toplayıcılarımızın bir araya geldiği GESİKOOP da bunun örneklerinden biridir. Bu verimli buluşma için Yıldıztepe Kooperatifi’nin temsilcilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Ziyaret, hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@