Başkan Ataç EYT'lilerin yanında

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Derneği Eskişehir Şube yönetimi ve üyeleri ile bir araya geldi. EYT Derneği Genel Başkanı Gönül Boran da buluşmaya görüntülü görüşme ile katılırken Başkan Ataç, “Emek mücadelenizde her zaman yanınızdayız” dedi.

Eskişehir 22.06.2020, 15:48
Başkan Ataç EYT'lilerin yanında
banner11

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, EYT Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği İl Başkanı Mustafa Kara ve çok sayıda dernek üyesi ile buluştu.

Buluşmada Başkan Ataç, dernek üyeleri ile emeklilikte yaşa takılanların yaşadığı sorunlara ilişkin sohbet etti. EYT Derneği binasında gerçekleşen ziyarete, EYT Derneği Genel Başkanı Gönül Boran da görüntülü görüşme ile katıldı. Boran görüntülü aramasında Başkan Ataç’a EYT Derneği’ne verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. EYT Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği İl Başkanı Mustafa Kara da “Bugüne kadar her konuda, Eskişehir’de her konuda bize destek olan Ahmet Ataç Başkanımızı Babalar Günü vesilesiyle davet ettik. Yoğun iş programına rağmen geldi. Kendisine çiçeğimizi takdim ettik. Her zaman bizimle beraber ve bu süreçte bir EYT’Lİ gibi mücadele ettiğini çok iyi biliyoruz. Ayaklarına sağlık, teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Ataç da EYT Derneği’ne davetleri için teşekkür ederek, “EYT’lileri tanıdığımdan beri onların hak arayışını çok haklı buluyorum. Bu hak mücadelesinde onlara destek veriyoruz. Eskişehir halkı biliyor zaten.  Biz de bu konuda yanlarında olmak istiyoruz. Ama bunu duymayan iktidar çok haksızlık yapıyor. Çünkü Türkiye’de harcanan paralara baktığımızda EYT’lilerin bu hakkı almasının ön planda olması gerekiyor. Önümüzdeki yıllarda inşallah bu arkadaşlarımızın haklarını verirlerGenel Başkan Gönül Boran Hanım ile de görüntülü görüştük, benim için mutluluk oldu. Neticede EYT’lilerin bir an önce haklarına kavuşması en büyük dileğim” ifadelerini kullandı.

Başkan Ataç’ın, EYT anı defterini imzalamasının ardından ziyaret sona erdi.

Yorumlar (0)
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@