Başkan Ataç: Eskişehirliler ile bir bütünüz

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirli vatandaşlar ile ev ziyaretlerinde bir araya gelmeye devam ederken, “Vatandaşlarımız ile hemen her fırsatta buluşmaya devam ediyoruz. Büyük bir aile olarak Eskişehirliler ile bir bütünüz” diye konuştu.

Eskişehir 04.07.2019, 15:34
Başkan Ataç: Eskişehirliler ile bir bütünüz
banner11

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirli vatandaşlar ile hemen her fırsata bir araya gelmeyi sürdürüyor.
Başkan Ataç ev ziyaretleri kapsamında son olarak Kozkayı Mahallesi sakinlerinden Çayır ailesinin evine konuk oldu. Mehmet ve Fatma Çayır çiftinin evinde aile üyelerinin yanı sıra komşularla da bir araya gelen Başkan Ataç, buluşmada mahalleliler ile uzun süre sohbet etti. Tepebaşı Belediyesi’nin kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı memnuniyetini ifade eden vatandaşlar, ziyaretinden dolayı da Başkan Ataç’a teşekkür etti.

Ziyaretten ve Eskişehirliler ile her ortamda ve her fırsatta bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyduğunu belirten Başkan Ataç ise “Vatandaşlarımız ile hemen her fırsatta buluşmaya devam ediyoruz. Kent merkezinden en uzaktaki mahallelerimize kadar bir aile olmanın gereğini yerine getiriyoruz. Vatandaşlarımız da sağ olsunlar bizlerden ilgilerini eksik etmiyor. Sadece iyi günlerde değil, zor zamanlarda da bir arada olmaktan çok mutluyum. Büyük bir aile olarak Eskişehirliler ile bir bütünüz” sözlerini kullandı.
Başkan Ataç ev ziyaretinin ardından Kozkayı Mahallesi’nden ayrıldı.

Yorumlar (0)
-3°
parçalı az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@