Başkan Ataç Es Es taraftarlarıyla buluştu

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirspor Dayanışma, Geliştirme Taraftar Spor Kulübü Derneği (Es Es-Der) Başkanı Bülent Göktay ve beraberindekilerle buluştu. 

Eskişehir 26.07.2019, 10:56
Başkan Ataç Es Es taraftarlarıyla buluştu
banner11

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

Es Es-Der Başkanı Bülent Göktay ve yönetim kurulu üyeleri, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Göktay, Eskişehir gençliğinin sportif faaliyetler noktasında daha sağlıklı bir yapıya kavuşması, taraftar kültürünün fair-play ve etik değerler noktasına taşınabilmesi, gençliğin Atatürkçü ilkeler çerçevesinde doğru örgütlenebilmesi adına faaliyet yürüttüklerini söyledi. Göktay, “Es Es-Der olarak Ahmet Başkanımızı ziyaret ettik. Kendisinin fikirlerini aldık. Gençliğin sportif anlamda doğru yönlendirilmesi adına Tepebaşı Belediyesi ve Es Es-Der olarak ortak projeler üretme noktasında mutabakata vardık. Ben misafirperverliğinden dolayı başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Ataç da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Göktay ve beraberindekilere çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyaret, günün anısına hatıra fotoğrafı çekinilmesiyle sona erdi.

Yorumlar (0)
-1°
az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@