Baro'dan Eskişehir Kent Konseyi’ne Ziyaret

Eskişehir Baro Başkanı Mustafa Elagöz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ESKİŞEHİR 29.12.2021, 14:00
Baro'dan Eskişehir Kent Konseyi’ne Ziyaret
banner11
banner223

Baro Başkanı Av. Mustafa Elagöz, Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy’u ziyaret etti. Ziyarete Eskişehir Barosu Yönetim Kurulu üyesi Av. Hüseyin Akçar ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Ahmet Kapanoğlu’da katıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Akçasoy, “hukukun temel taşlarından biri olan savunma görevini yerine getirmek adına büyük bir özveriyle çalışan başta Sayın Elagöz’e ve tüm avukatlarımıza şahsım ve gönüllülerimiz adına teşekkür ediyorum. Avukatlık yargı bağımsızlığının temel taşıdır. Bu sebeple barolarımıza büyük görev düşüyor. Sizler de bu bilinçle çok başarılı çalışmalara imza atıyorsunuz, hukukun ve adaletin en iyi şekilde temsil edildiği Eskişehir Barosu ile yeni dönemde de uyum içinde çalışacaklarını ifade etti.

Baro Başkanı Elagöz ise Eskişehir Kent Konseyi’nin toplum odaklı çalışmalarını büyük bir beğeni ile takip ettiğini ifade ederek, “Çalışmalarınızla şehrimize değer katıyorsunuz. Size ve ekibinize yeni dönemde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Savunma hakkının ve adaleti sağlamada avukatların öneminden bahseden Akçasoy ''Avukatlık yargı bağımsızlığının temel taşıdır. Bu sebeple barolarımıza büyük görev düşüyor. Sizlerin de bu bilinçle başarılı çalışmalara imza atacağınıza inanıyor, Yönetim Kurulunuzla birlikte görevinizde başarılar diliyorum'' dedi. Baro Başkanı Elagöz ise Eskişehir Kent Konseyi’nin toplum odaklı çalışmalarını büyük bir beğeni ile takip ettiğini ifade ederek, Başkan Akçasoy ve Yürütme Kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Çalışmalarıyla şehrimize değer katan Nuray Akçasoy ve ekibine yeni dönemde başarılar diliyorum.adına Elagöz ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@