Baksan’da hafriyat ve atık temizliği

Tepebaşı Belediyesi ekipleri, ilçedeki hafriyat ve gelişi güzel atılmış atıkların temizlenmesi için gerçekleştirdiği çalışmalara Baksan Sanayi Sitesi’nde devam etti.

ESKİŞEHİR 03.11.2021, 14:55
Baksan’da hafriyat ve atık temizliği
banner11

Tepebaşı Belediyesi, ilçede gerçekleştirdiği hafriyat ve gelişi güzel atılmış atıklar için gerçekleştirdiği temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye ekipleri, son olarak Baksan Sanayi Sitesi’nde temizlik çalışması yaptı. Belediye ekiplerinin iş makineleri ile yaptığı temizlikte atıklar, kepçeler ile kamyonlara yüklenerek hafriyat alanlarına taşındı.

Baksan Sanayi Sitesi esnafları, gerçekleştirilen çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade ederek, Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti.

Çevre temizliğine herkesin duyarlı olması lazım

Belediye yetkilileri ise, atık temizleme çalışmalarının devam edeceğini belirtirken, çevre temizliği konusunda tüm vatandaşları duyarlı olmaya davet etti. Çevre temizliğinin, herkesin duyarlılığı ile sağlanabileceğini kaydeden yetkililer, tüm uyarılara rağmen hafriyat ve diğer atıklarla çevrenin kirletilmeye devam ettiğini vurguladı. Yetkililer, çevreyi kirleten kişilere karşı tüm vatandaşların hassasiyet göstererek ihbarda bulunması gerektiğinin altını çizdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@