Bağlar’da insanlara zulmediliyor

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu, Tepebaşı Belediyesi’nin Bağlar bölgesinde başlattığı yol ve kaldırım çalışmalarına tepki gösterdi.

Eskişehir 07.07.2021, 15:03 07.07.2021, 15:46
Bağlar’da insanlara zulmediliyor
banner11

Çizmelioğlu, İl Başkanı Zihni Çalışkan ve Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Acar ile birlikte parti binasında düzenlediği basın toplantısında, şöyle konuştu: “Bağlar’da çok ciddi sıkıntı var. Az önce bir video geldi, koydukları kaldırımları kepçeyle tekrar kaldırıyorlar. Ne yaptıklarını maalesef bilmiyorlar. Şu an çamurun, toprağı içinde, elektrik kesintisi içinde, internet kesintisi içinde insanlara orada zulmediliyor. Bir buçuk yıldır pandemi süreci var. Kapalı dönemler oldu. Çalışma yapmak için bugünü mü beklediniz? Bana birisi ceketinin fotoğrafını gönderdi. Bağlar’da iki dakika çay içtim, durumum bu diye… Bu esnaf dokuz aydır bugünü bekledi. İşimiz açılsın, piyasalar açılsın diye… Ama maalesef Ahmet Bey durdu, durdu tam insanların iş yapacağı zaman, evine ekmek götüreceği zaman çalışma başlattı. Esnaf dükkanını kapatmak zorunda kaldı. Bu işbilmezlikten kaynaklanıyor.”

Yorumlar (1)
volkan 4 hafta önce
yahu bosverin size ne herkes halinden memnun..sanıyormusunuz şimdi yerel seçim olsa millet ak partiye oy vericek tabi ki hayır..Siz belediyede olsanız yerleri altınla kaplasanız bunlar burada oturanlar yine size oy vermez.Herkes hak ettiği gibi işte siz boşverin çeksinler cezalarını.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@