Avrupa Birliği ile güzel şehrimiz arasında beşeri bir köprü

Avrupa Birliği Türkleri Kültür ve Dayanışma Platformu başkanı Sebahattin Tetik ve beraberindeki heyet Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy'u ziyaret etti.

ESKİŞEHİR 01.02.2022, 16:49
Avrupa Birliği ile güzel şehrimiz arasında beşeri bir köprü
banner11
banner223

Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy’u ziyaret eden Avrupa Birliği Türkleri Kültür ve Dayanışma Platformu Başkanı Sebahattin Tetik ve beraberindeki heyet ziyarette, Avrupa ve Eskişehir arasında yürüttükleri faaliyetlere ilişkin bilgiler verdi. Ziyaret sırasında Eskişehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Ahmet Kapanoğlu’da hazır bulundu. Nazik ziyaretleri için Avrupa Birliği Türkleri Kültür ve Dayanışma Platformuna teşekkür eden Akçasoy,”Avrupa ülkelerinde kendilerine hayat kuran siyasetten, ticarete, eğitimden, sivil topluma kadar başarılarıyla gurur duyduğumuz hemşehrilerimiz ile güzel şehrimiz arasında beşeri bir köprü olan Avrupa Birliği Türkleri Kültür ve Dayanışma Platformu Başkanımız Sebahattin Tetik ve tüm üyelerine Avrupa’daki Türklerin, Türkiye’de yaşadığı her türlü ekonomik, bürokratik ve sosyal problemlerinin çözümüne ilişkin yürüttükleri faaliyetleri ilgiyle takip ediyoruz” diye konuştu.

Avrupa Birliği Türkleri Kültür ve Dayanışma Platformu Başkanı Sebahattin Tetik ise “Eskişehir Kent Konseyi şehrimize değer katan çok sesli bir yapı. Başarılı çalışmalarınızı ilgiyle takip ediyor ve takdir ediyoruz. Sizlerle her zaman işbirliğine hazırız. Sıcak ev sahipliğiniz için teşekkür ederiz.” dedi.

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@