Ataç İmamoğlu ile buluştu

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi.

Eskişehir 30.09.2021, 10:15
Ataç İmamoğlu ile buluştu
banner11

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Buluşmada Başkan Ataç ve Başkan İmamoğlu, ülke gündemi ve belediyecilik faaliyetleri üzerine sohbet etti. Başkan Ataç ayrıca Başkan İmamoğlu’nu pandemiden dolayı makamında ziyaret edemediğini ifade ederken, “Zaman zaman Ekrem Başkanımız ile bir araya gelsek de göreve seçilmesinden sonra kendisini makamında ziyaret edememiştim. Bugün bir araya gelebildik ve ülke meselelerinin yanı sıra belediyecilik çalışmalarına ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. İstanbullular, Ekrem Başkan gibi enerjik, güler yüzlü ve çalışkan bir başkana sahip oldukları için gerçekten çok şanslı. Bu verimli toplantıdan ve misafirperverliğinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum” sözlerini kullandı.

Başkan İmamoğlu da Başkan Ataç’ın ziyaretinden dolayı çok mutluluğunu belirtti. İmamoğlu, Tepebaşı Belediyesi’nin başarılı projeleri ile örnek bir belediye olduğunu ve Başkan Ataç’ın başarılı çalışmalarını yakından takip ettiğini kaydetti.

Buluşma, günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@