Aşevi Kurban Bağışlarını Bekliyor

Yıllardır her gün binlerce ihtiyaç sahibinin sıcak yemek ihtiyacını karşılayan Büyükşehir Belediyesi Aşevi, yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle hayırsever vatandaşların kurban bağışlarını kabul etmeye başladı.                                                                 

Eskişehir 25.07.2019, 17:57
Aşevi Kurban Bağışlarını Bekliyor
banner11

Büyükşehir Belediyesi’nin kendi imkânları ve bağış yapan hayırsever Eskişehirlilerin katkılarıyla önemli bir sosyal yardım merkezi haline dönüşen aşevi, yılın 12 ayı binlerce gerçek ihtiyaç sahibine ulaşıyor. Yaşlı ve evinden çıkamayacak durumda olan vatandaşların evlerine özel servis yapan Büyükşehir Belediyesi Aşevi, her sene olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da duyarlı ve hayırsever vatandaşlardan kurban bağışlarını bekliyor.

Yemek yardımı alacak vatandaşların gerçek ihtiyaç sahibi olup olmadığının ciddi araştırmalarla tespit edildiği Büyükşehir Belediyesi Aşevi’ne bağış yapmak isteyen kişi ve kuruluşlar için küçükbaş kurban bedeli 995 TL, büyükbaş kurban hisse bedeli ise 1300 TL. Vatandaşlar bağış ödemelerini Aşevi’ne kredi kartı, nakit veya anlaşmalı bankalar üzerinden yapabilecek. 

Nakit ve kredi kartı ile işlem yapmak isteyen vatandaşlar için Aşevi’nin Kurban Bayramı’na kadar haftanın 7 günü İstiklal Mahallesi Reşadiye Sokak’ta 08.00 ile 17.00 arasında bağışları kabul edeceğini ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, vatandaşların anlaşmalı bankaların hesap numaralarına Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarından ve web sayfasından ulaşılabileceklerini belirttiler.

Yorumlar (0)
13°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@