“Artık altından kalkamıyoruz”

Saadet Partisi Tepebaşı İlçe Teşkilatı, İl Başkan Yardımcısı Ramazan Kocaoğlu, Tepebaşı İlçe Başkan Yardımcısı Ensar Tuna ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çamlıca Mahallesi, Gazi Yakup Satar Caddesi ve Bayat Pazarı’nda esnaf ve kahvehane ziyaretleri gerçekleştirdi.

Eskişehir 20.10.2021, 12:16 20.10.2021, 12:46
“Artık altından kalkamıyoruz”
banner11

Partililere dertlerinden bahseden ve ağır maliyetlerden, faturalardan ve vergi yükünden dert yanan esnaf, kontrol edilemeyen altın, döviz ve enflasyonun artık altından kalkamadıklarını söyledi. Öte yandan esnafların çoğunun dükkânlarında müşteri olmaması da dikkat çekti. Özellikle pandemi sürecindeki tedbir ve yasaklar nedeniyle birikmiş kira borçları olduğunu dile getiren esnaflar, Gazi Yakup Satar Caddesi'ne yapılan tramvayın da işlerini olumsuz yönde etkilediğini söylerek, yetkililere “Bizim sonumuz ne olacak?’ sorusunu yöneltti.

Ziyaretler hakkında konuşan Tepebaşı İlçe Başkan Yardımcısı Tuna ve İl Başkan Yardımcısı Kocaoğlu ise, girdikleri hiçbir esnafın mutlu olmadığına dikkat çekerek “Birçoğunuz kan ağlıyor. Şükrederek az ile yetinmeye gayret ediyorsunuz. Ancak içinizden geçenleri çok iyi biliyoruz. Umudunuzu yitirmeyin. Bugün yaşanan sıkıntıların çaresi var; çare Saadet Partisinde... Bu böyle gitmez deyip, Saadet vakti geldi deyin. Sizleri Geçim İttifakına davet ediyoruz" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@