Akut'tan Büyükşehir'e ziyaret

1995 yılında kurulan ve geçen sürede deprem, sel, erozyon gibi doğal afetlerde önemli arama kurtarma çalışmaları gerçekleştiren AKUT, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'ne nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

banner162
Eskişehir 03.12.2020, 16:58
Akut'tan Büyükşehir'e ziyaret
banner11

banner34
AKUT Genel Başkanı Recep Şalcı, Eskişehir Ekip Lideri Mete Kızıl ve beraberindeki AKUT yetkilileri, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Nuray Akçasoy tarafından karşılandı. AKUT'un çalışmaları hakkında Akçasoy'a bilgiler veren Şalcı, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ile her zaman koordineli hareket ettiklerini ifade etti. Bilim Deney Merkezi'nde başlattıkları deprem eğitimlerinden on binlerce kişinin faydalanmasından büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Şalcı, işbirliği dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e de minnettar olduklarını belirtti.

AKUT'un Türkiye'nin en önemli sivil toplum kuruşlarından biri olduğuna dikkat çeken Başkan Vekili Nuray Akçasoy ise Recep Şalcı ve ekibini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Büyükşehir Belediyesi olarak sivil toplum ile her zaman dirsek temasında olduklarını belirten Akçasoy, AKUT ile farklı konularda da işbirliğine hazır olduklarını dile getirdi.

Yorumlar (0)
-7°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@