AK Partili Başkan: Görevimizi fazlasıyla yerine getirdiğimiz için istifam istendi

AK Parti Odunpazarı Gençlik Kolları Başkanı Yasin Sarı, görevinden istifa ettiğini duyurdu.

ESKİŞEHİR 13.08.2022, 17:53
AK Partili Başkan: Görevimizi fazlasıyla yerine getirdiğimiz için istifam istendi
banner11

AK Parti Odunpazarı Gençlik Kolları Başkanı Yasin Sarı'nın açıklaması şöyle;

Kamuoyunun Bilgisine;

2010 yılında Ak Parti Lise Teşkilatı ile başladığını bu Kutlu Yolda ; Mahalle Teşkilatları ,

Alpu ilçe Gençlik Kolları Başkanlığı,

İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı,

İl Gençlik SKM Başkanlığı ve 2020 yılında Odunpazarı ilçe Gençlik Kolları Başkanlığı ile Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti davamıza hamdolsun hizmet etme fırsatı buldum. Elimden geldiğince bayrağı yukarı taşımak için de mücadele ettim.

Atandığım günden bugüne kadar davam ve sevdam bildiğim Recep Tayyip Erdoğan ve Ak parti için gece gündüz durmadan çalıştım. Bunun en büyük şahidi önce Yüce Allah sonra güzel ilçemiz Odunpazarı halkımızdır.

Parti Teşkilatımızdaki Yetkili Başkanımız tarafından görevimizi fazlasıyla yerine getirdiğimizden dolayı istifamız istenmiştir. 2023’e giden bu kutlu yolda davam ve kavgam olan Recep Tayyip Erdoğan'a istifa ederek ihanet edemem dememe rağmen gerek Parti Teşkilatımızdaki Yönetici Başkanlarımız gerekse Genel Merkezimiz tarafından düğün gecem de dahi ısrarla istifa etmem konusunda baskı gördüm. Bu yapılan baskılar neticesinde, davam ve kavgam olan Recep Tayyip Erdoğan'ın, ailemin ve yol arkadaşlarımın bu süreçten daha fazla zarar görmemesi için istemeyerek istifamı sundum.

İstifamı sunmama rağmen, Genel Merkezimiz tarafından görevden el çektirme (görevden alınma) yazısı tarafıma ulaştırılmıştır.

Siyasetin sadece bir makamdan ötürü olmadığı bilincinde olarak bundan sonraki mücadelemize dava arkadaşlarımla yönetimim ve mahalle başkanlarım ile beraber bu yolda hizmet etmeye devam edeceğiz. Saygılarımla ...

Yasin Sarı

Yorumlar (0)
21
az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@