AK Parti Kadın Kolları Başkanı istifa etti

AK Parti Eskişehir Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın, görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Eskişehir 08.11.2020, 12:23 08.11.2020, 12:25
AK Parti Kadın Kolları Başkanı istifa etti
banner11

Yalçın, dört yıldır sürdürdüğü görevinden Genel Merkez ile yaptığı istişareler sonucu ayrıldığını ifade etti. Yalçın’ın açıklaması şöyle:

“İnandığın Yolda Yürü” sloganıyla başladığımız kongrelerimiz ile ilgili genel merkez ile yaptığımız istişareler sonucunda yaklaşık 4 yıldır sürdürdüğüm AK Parti Eskişehir İl Kadın Kolları Başkanlığı görevinden istifa etmiş bulunmaktayım.

6 Şubat 2017 tarihinde şahsıma tevdii edilen başkanlık görevim boyunca desteklerini hiç esirgemeyen AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Sayın L. Selva Çam hanımefendiye ve bugüne kadar koordinatörlüğümüzü yapmış başkanlarıma, Sayın Prof. Dr. Nabi Avcı Hocama, Sayın Harun Karacan Vekilime, Sayın Prof. Dr. Emine Nur Günay Hocama, aktif siyaset yapmamı ve bu davada hizmet etme onurunu sağlayan geçmiş dönem İl Başkanım Sayın M. Dündar Ünlü’ ye, daha sonr ki İl Başkanlarım Murat Özcan, Zihni Çalışkan ve yönetimlerine, il kadın kolları yönetim kurulu üyelerime, il gençlik kolları başkanlarıma ve yönetimlerine, ilçe kadın kolları başkanlarıma ve yönetimlerine, ilçe ana kademe ve gençlik kolları başkan ve yönetimlerine, belediye başkanlarıma, mahalle başkanlarından yönetim kurullarına, komisyonlarına ve sandık başkan ve müşahitlerine kadar adlarını sayamadığım tüm dava ve yol arkadaşlarıma , yazılı ve görsel basınımıza ve yeteri kadar vakit ayıramadığım tüm aileme çalışmalarımda verdikleri destek için il kadın kolları başkanlığımız ve şahsım adına teşekkür ediyorum.

Bu kutlu bayrağı devralacak arkadaşımıza tüm kalbimle başarılar diliyorum. 7 yıllık aktif teşkilat geçmişime bağlı olarak her zaman bilgi, teşkilat hafızası ve tecrübelerimle yanlarında olacağımı şimdiden belirtmek isterim.

Bugünden itibaren her zaman olduğu gibi yine Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Genel Merkezimizin talimatları doğrultusunda inandığım yolda durmadan yürümeye devam edeceğim.”

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@