Ahmet Sezer üst geçit istiyor

Ahmet Sezer Ortaokulu velileri, okulun önündeki yolun öğrenciler için tehlike oluşturduğunu öne sürerek üst geçit istediklerini söyledi.

Eskişehir 13.12.2021, 16:51
Ahmet Sezer üst geçit istiyor
banner11

Eskisehir.Net’e ulaşan bir veli, okul önünde kaza olduğunu ve durumun şimdilik belirsizliğini koruduğunu söyleyerek, kazaların önüne geçilebilmesi için üst geçit istediklerini söyledi. Veli, şu ifadeleri kullandı;

“Şu an Ahmet Sezer Ortaokulunun önünde bir kişiye –öğrenci diyorlar- araba çarptı. Durumu bilmiyoruz. Üst geçit istiyoruz, belediye hayır diyor. Lütfen bunu da haber yapın. Çocuklarımızın can güvenliği yok. Araçlar durmuyor.”

Yorumlar (2)
Deniz 1 ay önce
Evet katılıyorum size kaza dün oldu kızım okuldan çıktı karşıya geçerken 6.sinif öğrencisi kız çocuğuna çarptı arabalar durmuyor veli olarak kizdigimizdada tepki ile karşılaşıyoruz lütfen bu duruma bir çare bulun çocuklarımızı korku içinde gönderiyoruz okula kız çocuğumuza acil şifalar diliyorum
Gaye 1 ay önce
Okay dün gözümüzğn önünde yaşandı, bir araba durup yol verdi çarpan araba hızla geldi durmadı ve o masum meleğe çarptı. İlk de değil son da olmayacak bir çözüm bulunmalı. Üst geçit, trafik lambası, rampa, trafik polisi kontrolü çözüm ne ise o olsun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@