71 Evler Spor Kulübünden Kazım Kurt’a teşekkür

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, 3 ay önce kurulan 71 Evler Spor Kulübünü ziyaret etti.

banner162
Eskişehir 29.03.2019, 15:50
71 Evler Spor Kulübünden Kazım Kurt’a teşekkür
banner11

Kulübün, Odunpazarı Belediyesi Hasan Doğan Spor Kompleksindeki antrenmanına katılan Başkan Kurt’a 71 Evler Spor Kulübü Başkanı Müjdat Özkan Ekşi, forma hediye etti. 

banner34
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, 71 Evler Spor Kulübü’nün Hasan Doğan Spor Kompleksi’ndeki antrenmanına katıldı. Kulüp yöneticileri ve sporcularla bir araya gelen Başkan Kurt, 71 Evler Spor Kulübüne başarılar diledi. 
Kazım Kurt’un her zaman kendilerine destek verdiğini söyleyen 71 Evler Spor Kulübü Başkanı Müjdat Özkan Ekşi, amatör sporun ve sporcunun yanında olduğu için Başkan Kurt’a teşekkür ederek kulüp forması hediye etti.

ESKİŞEHİR’İN EN BÜYÜK SPOR KOMPLEKSİ ÇANKAYA’YA
Sporcular ile sohbet eden Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, spora ve sporcuya destek vermeye devam edeceklerini altını çizdi. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Türk gençliği, sağlıklı yetişip spor yaparsa ulusumuzun geleceği güvence altındadır.” sözlerini hatırlatan Başkan Kurt, vatandaşları spora teşvik edecek çalışmalara yapmaya devam edeceklerini söyledi. Yeni dönemde yapacakları çalışmalara değinen Başkan Kurt, 75. Yıl Mahallesi’ne olimpik havuz ve spor kompleksi yapacaklarını belirtti. Vatandaşları spora teşvik etmek için yapacakları çalışmaların bunlarla sınırlı olmadığını vurgulayan Başkan Kurt, amatör spora profesyonel desteklerinin Odunpazarı’nın tamamında hissedileceğine dikkat çekti.  Yeni dönemde Çankaya Mahallesine Eskişehir’in en büyük spor kompleksini kazandıracaklarını kaydeden Başkan Kurt, tüm amatör spor kulüpleri ve vatandaşların ücretsiz yararlanacağı çok amaçlı spor kompleksinde futbol, basketbol, voleybol başta olmak üzere pek çok spor alanının yer alacağını dile getirdi. Başkan Kurt, ayrıca Gündoğdu, Emek, 71 Evler, Gültepe ve Orhangazi Mahallerine sentetik halı saha inşa edeceklerini söyledi. 
 

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@