5017 üyemizin temsilcisi, tüm sağlık çalışanlarının sözcüsüyüz

Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, "İlimizde Sağlık Sen olarak toplam 5017 üyeye ulaştık. Diğer sağlık iş kolunda faaliyet gösteren 40 sendikaya uzak ara fark attık" dedi.

Eskişehir 21.05.2021, 11:12
5017 üyemizin temsilcisi, tüm sağlık çalışanlarının sözcüsüyüz
banner11

Başkan Köksal, "Bizleri tekrar tekrar yetkiye taşıyan sağlık çalışanlarına canı gönülden teşekkür ediyorum. Pandeminin ağır yükünü fazlasıyla çeken Eskişehir’in sağlığının teminatı kıymetli sağlık çalışanları bu yıl da yetkiyi ehline emanet etti. İlimizde Sağlık Sen olarak toplam 5017 üyeye ulaştık. Diğer sağlık iş kolunda faaliyet gösteren 40 sendikaya uzak ara fark attık. Üyelerimizin destekleri ile yorulmadan, sıkılmadan sağlık çalışanlarımızın sorunları ile ilgilenmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar tüm sorunları Sağlık Sen olarak biz çözdüysek, bundan sonrada sorunları bizler çözeceğiz" diye konuştu.

"Pandemi sürecinde fazlasıyla yorulan sağlık çalışanlarımızın her daim maddi manevi yanlarında olduk, hep sahada beraber mücadele verdik" şeklinde konuşan Köksal şöyle devam etti:

Üyelerimiz ve sağlık çalışanlarımızın moral ve motivasyonlarını yükseltmek adına yemek ikramları, meyve ikramları, çalıştıkların alanda gereksinimleri olan küçük ev aletleri, kişisel koruyucu ekipman ve barınma noktasında var gücümüzle mücadele ettik. Ameliyathane, filyasyon ekipleri, covid servisleri ve yoğun bakımlarını ziyaretlerimiz ve sosyal ve hukuksal desteğimizle sağlık çalışanlarının daima yanında ve arkasında olduk. Yaşadıkları sorunları dile getirdik, çözümler bulduk.

Herkese ve her şeye rağmen bizlere inanan, güvenen tüm çalışanlarımıza teşekkürü borç bilirim.

-Teşekkürler İl Sağlık Müdürlüğü

-Teşekkürler Şehir Hastanesi

-Teşekkürler Yunus Emre Devlet Hastanesi

-Teşekkürler Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

-Teşekkürler Aile ve Sosyal Politikalar

-Teşekkürler Sivrihisar Devlet Hastanesi

-Teşekkürler Çifteler Devlet Hastanesi

-Teşekkürler Entegre İlçe Hastaneleri

-Teşekkürler 112 Çalışanları

-Teşekkürler Osmangazi Üniversitesi

Genç ve dinamik teşkilatımızla ilk günkü aşkla 7/24 üyelerimizin hizmetindeyiz. 5017 üyemizin temsilcisi, tüm sağlık çalışanlarının sözcüsüyüz.

Sağlık-Sen olarak dünya coğrafyasında emeğin, ekmeğin, alın terinin, onurun, din-dil-mezhep ayrımı gözetmeden mazlumun, mağdurun hakkını savunmaya devam edeceğiz. Bize güç veren değerli üyelerimize, yönetim kurulu üyelerimize ve tüm temsilcilerimize teşekkür ediyorum.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@