Smile Eskişehir’in Emirdağ şubesi hizmete girdi

Eskişehir’de 2018 yılında hizmete giren Smile Eskişehir tarafından Emirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği açıldı. 5 milyonluk dev bir yatırım yaptıklarını dile getiren Smile Sağlık Direktörü ve Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, “Kliniğimiz belki de Afyon ilinin en büyük metrekare bazında, çalışan bazında en büyük kliniği olacak” ifadelerini kullandı.

Emirdağ 29.07.2022, 20:13
Smile Eskişehir’in Emirdağ şubesi hizmete girdi
banner11
banner223

Smile Eskişehir’in Emirdağ şubesi görkemli bir törenle hizmete girdi. 14 hekimle hizmet verecek olan klinikte toplam 38 personel vatandaşlara hizmet verecek. Emirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin açılışına Sağlık Sen Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Dural, Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, AK Parti Emirdağ İlçe Başkanı Erkan Karakuş, MHP Emirdağ İlçe Başkanı Orbay Erikli, CHP Emirdağ İlçe Başkanı Barış Can, Emirdağlılar Vakfı Başkanı Veli Görkem Pala, Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık, AK Parti Eskişehir eski İl Başkanı Dündar Ünlü ve birçok kişi katıldı.

5 milyonluk yatırım

Açılış töreninde konuşan Smile Sağlık Direktörü ve Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, büyük uluslu bir şirket haline geldiklerini ifade ederek, “Toplam 18 kişinin şu anda hizmet verdiği kliniğimiz ilçemizin en önde kliniği olarak belki de Afyon ilinin en büyük metrekare bazında, çalışan bazında en büyük kliniği olacak. Biz Emirdağ’ın evladı olarak gururluyuz, mutluyuz. Buradaki süreçte yaşadığımız zorluklarda desteklerini bizden esirgemeyen başta belediye başkanımız Serkan Koyuncu’ya buradaki Smile ailesi olarak ilçemize katma değer olarak geldik. İnşaat başladığımız günden beri esnaf kazanıyor. Buradaki bütün herkesin kazanacağı bir sistem kurduk” dedi.

Öncelik Afyon’a verildi

Tek amaçlarının hizmet ve kalite olduğunu vurgulayan Köksal, “Hedefleri olan, yurt dışından sürekli hasta getiren, ülkemizin katma değerine destek olan bir büyük uluslu şirket haline geliyoruz. Kısa vadede Antalya yatırımımızı iptal ettik. Burada yaşadığımız zorlukları görünce dedik ki biz önce Afyon’da da olmalıyız. Onun için Antalya yatırımımıza ara verdik ve 2023’te Afyon’da Eskişehir Smile’in kopyasını kendi memleketimize inşa ediyoruz. Bu yatırımımızın da müjdesini verelim” şeklinde konuştu.

Köksal sözlerini şöyle sürdürdü;

“Smile sıradan bir diş kliniği değil. Hedefleri olan, yurt dışından sürekli hasta getiren, ülkemizin katma değerine destek olan bir büyük uluslu şirket haline geliyoruz. Kalitede öncü oluyoruz, fiyatta da ölçü oluyoruz. Emirdağ’ı bu şekilde bir hizmetten bir ay mahrum bırakan idarecilerimize de gönül koyduğumuzu dile getirmeye çalışıyoruz. Çünkü biz yatırımcılar olarak ülkemizin zor günlerinde 5 milyonluk bir yatırımı geciktirmek kimseye yakıştırmadı. Ama yılmıyoruz. Bununla beraber Afyon’a bir daha yatırım için gidiyoruz.”

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@