Emirdağ'da yoğunlaşan trafik için çözüm

Emirdağ Belediyesi haftaya yoğun gündemle başladı. Artan ilçe nüfusunun yanında yaz aylarının gelmesi, gurbetçilerin çoğalması gibi nedenlerle yoğunlaşan trafik akışına bir çözüm bulabilmek için Emirdağ Belediye Binasında mini referandum yapıldı.

Emirdağ 08.06.2022, 10:45
Emirdağ'da yoğunlaşan trafik için çözüm
banner11
banner223

6 Haziran 2022 Pazartesi günü Belediye Başkanı Serkan Koyuncu başkanlığında yapılan görüşmelerde, ilçenin genel durumu hakkında istişareler yapılırken yaz aylarında yoğunlaşan çarşı trafiğini rahatlatmak adına ücretli otoparka geçilmesi ve mesai saatleri içinde büyük araçların ilçe merkeze girişlerinin engellenmesi konularında Emirdağ Belediye Meclisine ve Emirdağ Kaymakamlığına başvuruda bulunmak için oybirliği ile kararlar alındı.

Emirdağ'ın trafik yoğunluğuna geçici çözüm üretilen toplantıya Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Ak Parti İlçe Başkanı Erkan Karakuş, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Barış Can, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Orbay Divrikli, İyi Parti İlçe Başkanı Ergün Yardımcı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muzaffer Aşık, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hayri Soysal, Ticaret Odası Başkanı Halil İbrahim Aktepe, Ziraat Odası Başkanı Öztürk Köycü katıldı.

Yorumlar (0)
23°
parçalı az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@