banner90

Eksi 10 derecelik soğuk ve karlı havada öyle bir şey yaptı ki

Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde yaşayan 62 yaşındaki adam, kar yağdığını görünce eksi 10 dereceyi bulan soğuk havaya aldırış etmeden kendisini atletle dışarı atıp kar banyosu yaptı, kürekle üstüne kar attırdı. İlçede ‘Buazcı İsmail’ olarak bilinen adamın görüntüleri sosyal medyada adeta tıklanma rekorları kırdı.

Afyonkarahisar 20.01.2022, 13:15 20.01.2022, 13:16
Eksi 10 derecelik soğuk ve karlı havada öyle bir şey yaptı ki
banner11
banner223

Dinar ilçe merkezinde yaşayan ve renkli kişiliği ile bilinen İsmail Arıkan isimli adam, kar yağışı ve soğuk havada eşine ender rastlanacak bir olaya imza attı. Kar yağdığını gören Arıkan, atletle dışarı çıkıp karın üstünde yuvarlanıp, küreklerle üstüne kar attırdı. Karın üstüne yatan Arıkan, Dinar’a bereket yağdığını ve kardan korkmadığını söyleyerek bir anda karla kaplı zeminde yuvarlanmaya başladı. Bir arkadaşı ise bu esnada Arıkan’ın üzerine kürekle kar attı.

Arıkan’ın eşi Naciye Arıkan (60) ise eşiyle gurur duyduğunu, soğuk havalarda bile pehlivanalar gibi gezdiğini ve karın içerisinde yuvarlandığını dile getirdi.
Eşinin elini tutarak kendisini görüntüleyen İhlas Haber Ajansı (İHA) ekibine gülümseyerek poz veren İsmail Arıkan, eşiyle birlikte ‘Köroğlu ile Ayvaz’ gibi olduklarını ve mutlu olduklarını belirtti.
Öte yandan, Arıkan’ın sosyal medyaya düşen görüntüleri ise adeta tıklanma rekorları kırdı.

Yorumlar (0)
23
az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@